Apie mus

natūralu ir sveika

Plati ekologiškų bičių produktų pasiūla

Tai elektroninė bičių produktų parduotuvė. Parduotuvėje parduodamas itin aukštos kokybės sertifikuotas ekologiškas įvairių rūšių medus (pavasario žiedų, miško aviečių, pievų, liepų iš liepžiedžių, liepų lipčiaus, miško, grikių, iš rudens augalų) iš įvairių Lietuvos pievų ir miškų. Kiti bičių produktai: bičių pikis, bičių duonelė, žiedadulkės, įspūdingo grožio įvairių tematikų natūralaus bičių vaško žvakių .

medus

     Siūlome platų asortimentą sveikų, skanių, stilingų medaus dovanų įvairioms progoms. Sena tradicija medų dovanoti jauniesiems per vestuves – stilinga rankų darbo medinė statinaitė, pripildyta kvapnaus medaus, tikrai pradžiugins ir nustebins kiekvieną. Statinaitę galima graviruoti, tad ji primins apie šventę ilgus metus. Tai ir stilingas namų virtuvės aksesuaras.
Savo šventės svečius pradžiuginsite mini medaus dovanėlėmis suvenyriniuose dekoruotuose indeliuose. Didžiulis pasirinkimas.

 Ieškantys įvairovės, čia rasite įvairių žvėrienos mėsytės rūkytų produktų, konservų, karpio konservų.

    Mūsų parduotuvėje rasite medaus skanėstų rinkinių medinėse bei popierinėse dovanų dėžutėse. Itin populiaru dovanoti medų Kalėdų proga draugams, verslo partneriams, šeimos nariams. Dovanos gali būti personalizuotos – ant dovanų dėžutės galime išgraviruoti sveikinimo žodžius, palinkėjimus, logotipą.
     Kasmet vis labiau populiarėjantys įvairūs liofilizuoti vaisiai, uogos, daržovės bei įvairūs prieskoniai, liofilizuotos gėlės. Čia rasite visko pagal kiekvieno poreikius ir pomėgius.
    Čia rasite sveikų ir skanių užkandžių mūsų mažiesiems su įvairiais grūdais, kukurūzais bei liofilizuotomis uogomis ir vaisiais, įvairių sulčių, tyrelių mūsų patiems mažiausiems.
Taip pat pas mus rasite ekologiškų maistui gaminti produktų – aliejų, ghee sviesto, jūros ar himalajų druskos su liofilizuotais vaisiais ir uogomis.
     Visa šioje parduotuvėje parduodama produkcija pagaminta iš Lietuvos ūkiuose užaugintų daržovių, vaisių, uogų, kruopų, ekologiškos Lietuvos ūkininkų užaugintos vištienos, kalakutienos bei jautienos.
     Mes esame tam, kad palengvinti Jums apsipirkimą. Viską siunčiame i visus miestus. Gyvenkite sveikai ir būkite sveiki!

5/5
Skanėstai ne tik gardūs, bet ir sveiki, kupini vitaminų, 100 proc. natūralūs. Juose nėra dažiklių, sintetinių kvapų, pridėtinio cukraus.

Tradicijas deriname su naujovėmis

Mūsų parduotuvėje galite rasti mūsų gaminamų įvairių skonių medaus skanėstų su šalčiu džiovintais (liofilizuotais) įvairiais vaisiais ir uogomis.

Saldžios medaus dovanos Jūsų šventės svečiams, draugams, verslo partneriams.

natūralu ir sveika